The Sims 2 a vše kolem datadisků

Forum The Sims 2 a vše kolem datadisků ! Tá najlepšia zábava :)

PříjemPortálFAQHledatRegistraceSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení

Share | 

Žít znamená snít

Goto down 
AutorZpráva
Kateline
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 18. 09. 06

PříspěvekPředmět: Žít znamená snít   Sat Dec 02, 2006 1:56 pm

Tak se postupně přemisťuji i sem. Laughing Laughing

Úvod
Ahoj. Jsem Cathrin Lisbeth Roadsem (šílený a šíleně dlouhý jméno, já vím...). Je mi čerstvých patnáct let a žiju se svojí mámou a taťkou ve městě Gerwel. Proč nenazývám mojí mámu jinak? No,jednoduše - nesnáším ji a ona nesnáší mě. Chdoím na místní gympl (gymnázium) do třídy, kde je nás třicet. Nemáme ale ve třídě ty nafintěný a intrikářský pipiny, takže držíme pořád spolu. Jezdíme spolu na hory, pod stan... Mimo jiné mám rádá malování, voleyball, basket, plavání... Jsem velice aktivní a veselý človíček, starám se o místní veselí
Laughing Laughing a to ať svými trapasy nebo prostě svou veselostí.
Tak, tohle je jedna z mých foteček:

Máma:
Typická zhýčkaná ženská. Tím, že táta je generální ředitel jednoho z největších koncernů na světě, si žijeme velice dobře a mamka nikdy nemusela pracovat a je zvyklá na luxus. Divím se, že po sobě spláchne záchod. Rolling Eyes Obě dvě se navzájem nesnášíme. Pořád přemlouvá tátu, aby mi nedával žádné peníze. Oblečení, které mám, jsem si koupila ze svého. Samozřejmě mi taky pomáhá babička a tajně mi dává různé věci. Pro mámu to byl strašný šok, když mi táta oznamoval, že si můžu pokojík zařídit jak chci a za kolik chci. To jste jí měli vidět!! Když jsem se od ní dostala dostatečně daleko, dostala jsem takový záchvat smíchu, že mě ještě druhý den bolelo břicho a pusa, že jsem nemohla skoro ani mluvit.

Táta:
Typický perfekcionista. Na něho ale peníze, které vydělává, naštěstí vůbec nezapůsobily. Jsem za to strašně ráda, jinak bych měla za sebou alespoň několik desítek útěků. Daň za to, ale je, že se musím hodinu a půl denně učit, chce ze mě mít právničku vystudovanou na Harwardu. Jinak je ale docela v poho.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
k.oallka
Mazák
Mazák

Poeet p?íspivku : 245
Registration date : 17. 09. 06

PříspěvekPředmět: Re: Žít znamená snít   Sun Dec 03, 2006 1:55 am

jj hezky...jen uvidíme co se vyvrbí dále
Návrat nahoru Goto down
Kateline
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 18. 09. 06

PříspěvekPředmět: Re: Žít znamená snít   Sun Dec 03, 2006 9:42 am

Děkuji a na zhodnocení je tu první díl:

1.díl
Vysoukala jsem se z plného autobusu lidiček,zahoukla jsem na všechny ahoja a štrádovala jsem si to domů.I když to u lidí mého věku není
normální,mám školu ráda.Jak jsem psala,jsme tam skvěle sladěni.Ale zpět do reality...
Přišla jsem do haly a hodila tašku ke křeslu na podlahu.První schválnost mé matce,ať si se mnou užije!! Twisted Evil Twisted Evil uslyšela jsem zvuk motoru od našeho auta a došlo mi,že jsou tři a táta se vrací z práce.
,,Ahoj zlatíčko!"pozdravil mě s úsměvem na rtech táta,asi neměl moc komplikovaný den.
,,Ahoj tati.Tak co,jak bylo v práci?Jo a dostala jsem jedna mínus z testu z tý bižule,jak jsem se šprtala."řekla jsem co nejveseleji,ale měla jsem nějaký divný pocit,asi to,že mě seřve jak si to představuju,že jsem měladostat jedničku...
,,No tak to jde.V práci se nic moc nedělo,jen jsme dostali další zakázku za velké peníze.Ty se jdi teď učit a pak máš volno"řekl v rychlosti a šel ven.Docela mě překvapilo,že nic neřekl k tomu mínusu.Usoudila jsem,že mámu nechám mámou a ten bágl co jsem hodila na zem,jsem poslušně zvedla a odešla do pokoje.Co se to se mnou sakra děje??

Vytáhla jsem učení na zítřek a začala se šrotit.Po dlouhém mučení jsem přestala a začala jsem si číst.Venku už se setmělo,ale i tak bylo strašlivé horko.Převlékla jsem se,lehla si na lehátko na balkon směrem k bazénu a najednu jsem slyšela hlasy:
,,Tak co miláčku??Jak bylo v práci??Přinesl jsi mi nějaký dárek nebo penízky??"zeptala se vyzívavě máma a zaujala ten nejvyzívavejší postoj modelky.

,,Ah miláčku,já na tebe zapoměl!!Moc se ti omlouvám,já ti to vynahradím zítra,uvidíš.Poslal jsem Lisbeth nahoru učit se,máme tedy čas jen na sebe a ..."

,,Toho se musí patřičně využít"doplnila tátu máma a začala ho vášnivě líbat(slyšela jsem to mlaskání,tak jsem vykoukla).Představte si,že mu začala šahat na zadek a vcucla ho tak,že jsem se divila že ho buď nesežere anebo že ještě táta dýchá.

Po chvilce se od sebe odlepili a máma se zeptala:
,,Myslíš na to samé co já?"
,,Kdo by nemyslel!"
Tak si mě chytni,jink nebude nic!!"rozesmála se máma a se smíchem utíkala ke vchodu do domu.
,,Jen počkej!!"rozesmál se taky táta a začal ji honit.
,,Jak malý děti"řekla jsem do černa a sam se taky usmála.

Potom,co vyběhli oba dva nahoru do ložnice,jsem šla dolů,abych si něco zjistlia z knih dole.Už se ochladilo a já na sebe hodila kalhoty s tričkem.

Po vyhledání informace do školy jsem šla zpět ke knihovně.Venku jsem ale zahlédla postavu.Řekla jsem si,že jsem už unavená,ať zalezu do postele.

Šla jsem ke knihovně,vrátila knížku a řekla jsem si pro jistotu se kouknu z okna,vždyť nejsem blázen,ta postava tam už určitě nebude.Chyba-postava tam byla,ale když zpozorovala že se na ni dívám,sebrala se,utekla a tím mi zmizela ve tmě.

Polil mě pot a mráz mi přejel po zádech.Rychlostí blesku jsem vyběhla do patra a vlítla jsem do koupelny.Otočila jsem klíčem,svlékla se a pustila na sebe studenou vodu.Notak,holka prober se,co se to s tebou děje??

Zakrztá jsen ručníkem jsem pomalu přišla ke dveřím do mého pokoje,Dostala jsem strašný strach,že tam někdo je,že mi chce něco udělat.Pomalu jsem otevřela dveře a v mysli jsem si říkala:,,Notak holka,to nic není,nikdo tu není,neboj se,všechno bude dobrý...".Takhle jsem se pořád ubezpečovala až jsem došla k posteli a oblékla si pyžamo.ručník jsem hodila na komodu schovala se pod peřinu.Chvilku jsem tam jen tak ležela a pak jsem měla odhodlání podívat se po pokoji.Vše tu bylo tiché,jen modem od internetu blikal.Mírně se mi ulevilo,otočila jsem se na bok a začala chrupkat.
Návrat nahoru Goto down
k.oallka
Mazák
Mazák

Poeet p?íspivku : 245
Registration date : 17. 09. 06

PříspěvekPředmět: Re: Žít znamená snít   Sun Dec 03, 2006 12:02 pm

wau hnedka akce tose mi líbí Surprised
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Žít znamená snít   

Návrat nahoru Goto down

Žít znamená snít
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Sims 2 a vše kolem datadisků :: The sims2-ostatní :: Vaše drásatelská dílka!-
Přejdi na: