The Sims 2 a vše kolem datadisků

Forum The Sims 2 a vše kolem datadisků ! Tá najlepšia zábava :)

PříjemPortálFAQHledatRegistraceSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení

Share | 

Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next

Páči sa ti príbeh?
Ano
100%
 100% [ 6 ]
Nie
0%
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 6

AutorZpráva
Jakub
Admin+ ještě něco:D

Poeet p?íspivku : 88
Registration date : 30. 09. 06

PříspěvekPředmět: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Sun Nov 26, 2006 12:39 pm

Uvod - Zoznámenie

Toto je Allison /22/Už od deviatich rokov vyrastala bez otca na ulici len so svojou matkou .Vyštudovala strednu školu a chystá sa na vysoku ale kedže su na tom s financiami zle nemôže si zaplatit ani jeden semester na vysokej !Ako sama tvrdí chcela by sa dostat z tejto diery kde žiju do svojho vysneneho bytu kde by žila spolu s mamou .

Toto je Nina /52/ matka Allison .Nina je chorá a tak potrebuje každý mesiac lieky na,ktoré bohužial nemaju peniaze a tak je na tom Nina velmi zle !Nina kedysi pracovala ako čašníčka ale ked ju opustil manžel s dcerou museli íst na ulicu !

1.čast - Velká zmena

Bol chladný zimný večer tesne pred štedrým večerom ! V domoch vládla vianočná atmosfera a ludia boli štastný ,pretože boli s rodinou a užívali si sviatky . Ale niekde na ulici v tej zime ked ostatný stáli pri teplom krbe a popíjali čaj bolo mladé dievča Allison so svojou matkou,ktoré mohlo o týchto veciach len snívat.

Allison si mohla priat len večeru a kusok tepleho miesta pre seba a svoju mamu Ninu. Želala si aj lieky pre svoju choru mamu ,ktorá vychovala Allison ako slušne dievča ,ktoré si musí vážit to čo jej nadelili i ked toho bolo málo. Allison zaspavala pod chladnou dekou o ktoru sa delila so svojou mamou a zrazu ako blesk z jasného neba uvidela v dialke akehosi muža .

Chlapík podišiel k Allison,klakol si a zazrel ju celu špinavu v dotrhaných handrách !Možno sa chcel pozriet kto je to dievča možno sa chcel ubezpečit ,či im nemôže pomôct ked ich tam vydel schulene a zúbožené v deke !Vtom sa Allison vylakala vybehla z postele a začala kričat.

Chlapík sa jej len zahladel do očí ,ktoré žiarili ako hviezdy a uvidel krásne mlade dievča ...
Teší ma ja som Joe !
Ja,ja som Allison teší ma !
Allison sa oprela o studenú stenu a začala sa rozprávat s chlapíkom ,ktorý bol zvedavý na jej životný príbeh .

Joe si ju vypočul a navrhol jej skvelu príležitost,ktorá sa neodmieta .. Kedže vedel aká je krásna navrhol jej prácu fotomodelky dokonca modelky,ktorá by sa premávala ako krásna labut po mole v šatách od svetoznámych návrhárov . Allison značným gestom NIE odmietla Joa aj jeho ponuku !
Akonáhle jej ale povedal,že by si mohla zarobit slušný balík za,ktorý by si mohla zaplatit študium ,zaplatit lieky pre svoju matku a dostali by strechu nad hlavou neváhala a ponuku prijala .Ako sa blížila noc Joe sa s Allison rozlučil a vložil jej do studených dlaní vizitku s telefonnym číslom a adresou do agentury .

Tak platí odpovedala Allison a Joe len s usmevom na perách kráčal dalej svojou cestou hustým snehom.Po rozhovore s Joyem ,Allison opät v klude zalahla do chladnej postele ale celu noc ju v srdci hriala myšlienka zajtrajška...

Pokračovanie nabuduce !

Naposledy upravil dne Mon Nov 27, 2006 7:06 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Zimča
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 13. 10. 06

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Sun Nov 26, 2006 1:26 pm

Rozhodně zajímavý začátek, těším se na další pokračování!
Návrat nahoru Goto down
k.oallka
Mazák
Mazák

Poeet p?íspivku : 245
Registration date : 17. 09. 06

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Mon Nov 27, 2006 12:35 pm

Zimča napsal:
Rozhodně zajímavý začátek, těším se na další pokračování!
jj musím souhlasit....krásný aj to má zajímaví začátek,...
Návrat nahoru Goto down
Jakub

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Mon Nov 27, 2006 12:41 pm

2.čast -Velkolepý začiatok

Na dalšie ráno sa Allison zobudila do chladného počasia a tak dlho neváhala a vstala. Dúfala ,že aspon tento den bude zlomový a podarí sa jej splnit sen. Umyla sa a rozlučila matkou ,ktorá sa práve prebudila.

Podla vizitky na ktorej bola adresa prešla cez mesto a pred sebou uvidela velku agenturu podla adresy už zistila ,že prišla správne. Upravila sa ,vydýchla a vstupila dnu. Na recepcií ju ,už netrpezlivo očakávala sekretárka .
Vitaj zlatíčko !Teší ma ja som Kristina a ty tu asi budeš nová všakže?
Uhm,no mna sem pozval Joe aby som dnes prišla
Áno ,samozrejme vy budete Allison Carterová tak si zlatíčko sadni a počkaj kým si na teba Joe nájde čas

Allison netrpezlivo čakala na Joeyho ,až ju konečne zavolal dnu .Tak ,už je tu tvoja chvíla zlatíčko odvetila Kristina ,a Allison sa pomaly postavila z kresla a ruky sa jej začali triast ako nikdy pred tým .Tak sa drž vela štastia prajem odvetila milo Kristina

Allison jemne zaklopala na dvere presne tak ako ju to učila mama . Vošla dnu kde ju ,už čakal Joe . Vrucne ju privital ako keby ju poznal ,už niekolko rokov .No konečne si prišla ,už som sa nevedel dočkat !
Ehm prepáč ale mám trochu strach ,pretože neviem čo ma tu čaká odvetila Allison a pritom sa milo usmievala na Joeyho aby nanho zapôsobila. Joe si zavolal na poradu Kristinu ,ktorá mala oboznámit Allison s podmienkami a zmluvou.

Všetko bolo pripravené a tak sa mohlo začat s premenou . Mladá a bojácna Allison sa pomaly strácala a menila sa na krásnu ženu ,ktorá očarila všetkých na okolo ale milo prekvapenou ostala aj samá Allison.
Allison sa postavila pred fotoaparát a začala predvádzat najnovší model do časopisu . Spravila pár poz ako rodená modelka . Všetko išlo ako na bežiacom páse . Allison sa celý čas tvárila prirodzene i ked nebola zvyknutá na drahé šaty,ktoré ju škrabali všade kde sa len dalo a make-up ,ktorý jej od tepla stekal po tvári .

Joe bol nadmieru spokojný a tak si odvetil : Na nás a na našu spoluprácu . Allison tomu ešte dlho nemohla uverit ale bola štastná ked jej napadla myšlienka ,že niečo dokáže.
Do debaty sa pridala dalšia Joeho modelka Paris z ktorej sa dala vycítit ,už na prvý pohlad nenávist a podlost . Vtieravo sa votrela a začala s nimi debatovat .Teší ma ja som Paris odvetila a pritom sa škerila na Allison ,ktorú dost znervoznovala .

Joe nemohol Paris počuvat a taj povedal : Už je čast íst na dalšie fotenie, a s Allison odišli kade lahšie. Chudera Allison si pomyslela,že s Paris to nebude určite lahké ale odvetila si : Pff ja som dievča z ulice a ona obyčajná nafukana hus nemám sa predsa čoho bát !

Zatial čo Allison a Joe odišli na dalšiu skušku sa Paris nafučala ako balon a začala kričat na celu agenturu : To nieje možné ! Táto chudera ma má nahradit ? Nie to nie to nemôžem dopustit ! Však tá uvidí kto som ! Hahaha (diabolský smiech)

Pokračovanie nabuduce !
Návrat nahoru Goto down
Bublinka
Rozkoukává se
Rozkoukává se

Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 09. 10. 06

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Tue Nov 28, 2006 6:50 am

Kubčo, to je fakt pěkný... Cool
Návrat nahoru Goto down
peettrraa
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Registration date : 14. 09. 06

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Tue Nov 28, 2006 8:18 am

Originální dej si to do oznámení!!!!!! Twisted Evil
Zapomněla jsem že to je pěkní no jo Paris lol!

k.oallka
Mazák
Mazák

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Tue Nov 28, 2006 8:29 am

jé krásný k chudobe za sávou v tom bude zádrhel.... scratch
Návrat nahoru Goto down
Jakub

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Wed Nov 29, 2006 7:00 am

3.čast - Nelahká hra

Ako každý den hned ráno prišla Allison do práce. Za prvé zarobené peniaze si nakupila šperky,oblečenie a rôzne parfumy s ktorými sa cítila Allison krajšie a sebavedomejšie . Hned ako ju ráno Joe zbadal vynachválil ju a nemohol z nej odtrhnut oči .
Dnes si výnimočne krásna a voniaš ako rozkvitnutá ruža .
Oo dakujem ti ale nebyt teba dalej sa válam v špine a chodím v handrách.

Allison sa ponáhlala na dalšiu skušku a tak sa s Joem rozlučila a namierila rovno do šatne kde ,už vrela krv v žilách Paris . Allison vošla dnu a vtom ju čakala nemila sprška slov :
No jasné princeznička tu je druhý den a ,už si dovolí príjst neskoro na dôležitu skušku . Radšej sa chod upravit aby si pri fotení nevyzerala ako strašiak .
Vieš,čo moja ? Daj si pohov!Už ráno som bola s Joem takže mi nemáš čo vyčítat a toho strašiaka si odpust .
Ach jaj tieto dnešné chudere nemaju očividne výchovu ale vieš čo nejdem sa s tebou zabávat musím sa upravit ,pretože mám oči ako buchty a nezabudni ,že dnes musíme by upravené v štýle 80tych rokov ale ty si očividne nevieš sama ani nalakovat vlasy.
Ale prosím ta Paris ,možno to neviem ale za to ty si vtomto obore určite profesionál kedže už od 80tych rokov nosíš na chrbte svoju starobu .

Allison uprava vlasov naštastie vyšla a tak sa mohla pripravit na výber oblečenia ,ktoré jej ráno prichystali dizajnérky. Kedže ju doteraz obliekali oni ,sama mala s výberom šiat tažký výber a tak to odložila na neskôr .

Zrazu na dvere niekto zaklopal ,otvoril ich a v dverách stála dalšia modelka ,ktorá mala Allison pomôct s výberom šiat na fotenie . No dobré ránko baby ? Ako žijete? Tak čo pripravené na skušku ?
Preboha a táto krásavica bude Allison všakže? No tak s tebou vela práce teda nebude . A ty čo Paris ? Zase si ,už od rána namosurená ?
Ale prosím ta Anna,daj mi pokoj radšej sa staraj o seba a svoju "priatelku" Allison tej sa pomoc zaručene zíde .
Však dobre dobre len si nerváč však uvidíš potom ked budeš mat od nervov vrásky moja odvetila Anna!

No baby kuknime čo nám to tu nachystali. Preboha tie čižmy si berem ja zakričala Allison. Su užasné však ?
Áno ,sú nádherne ale na tebe sa budu určite výnimat ešte viac povedala Anna ,ktorá sa prehrabovala v skrini a hladala niečo pre Allison.

Ach baby kým som sem prišla skoro ma skolila mrtvica . Zima jak v Moskve a to sa chystáme na Štedrý večer na prehliadku našich nových modelov . Však z tej zimy mi popraská plet heh nejdete do vírivky ?
Vieš čo ? Ja idem len počkaj musím vyhrabat dáke plavky zamrmlala Alli. Prebehli cez chodbu a skočili rovno do teplej vírivky .
Ježiši Jozefu to je ulava ešte zavolat maséra a život bude bez problemov.A čo páči sa ti tu ?vyzvedala Anna .
Páči,páči ale tá Paris ma tak sekíruje vie ma neskutočne vytočit a znervoznit .Dneska na mna v šatni vyskočila s tým ,že som neskoro prišla ,pritom som tu bola skôr ako ona a preto neviem ,čo od nej môžem očakávat.
Od Paris ? Ale prosím ta ,tá je krotká jak strelený baránok.Však ja som si s nou ,už tiež svoje užila ale po čase zistila kto som .Pekne som ju potiahla za uzdu a odvtedy sa ku mne ani nepriblíži. Ako tak baby ohovárali pozabudli na čas a tak za nimi odbehol Joe a odvrkol :
No pekne baby . Tak celá agentúra je hore nohami a vy sa tu člapkáte vo vírivke však počkajte!Ale kľud Joe nikde sa neponáhlame tak sa pridaj k nám určite neolutuješ a táto voda ti poriadne prekrví cievy,žili aj tvojho kamaráta ktoreho skrývaš v gatiach (hahaha) zasmiala sa Anna.
No bohužial slečny ,nemám plavky takže zo mna nič nebude.
Ale,ale Joe kto povedal ,že ti treba plavky určite si poradíš aj bez nich pokračovala bez ostichu Anna Smile

Joe vyhnal baby z vírivky pripravit sa ale na chvilu sa zdržal s Allison . Chytil ju za ruku a začal koktat ako malé dieta. Celý sa červenal ale jasne z jeho ust vypadlo :
Allison vieš musím ti niečo povedat .. no nejdem to chodit okolo horucej kaše proste sa mi páčiš !Nedal jej ani čas na predýchanie a odpoved a pobozkal ju.Vystrašená Allison bola tak nemilo znechutená ,až mu naplula do tváre a začala nanho kričat .
Si myslíš,že ked som tu druhý den môžeš so mnou robit čo chceš? Tak to si na omyle. Síce som ti velmi vdačná ale teraz si sa mi zprotivil a moja odpoved znie : Daj mi pokoj alebo aspon čas na rozmyslenie prosím ta !

Za dverami všetko sledovala nahnevaná Paris .Takže táto chudera najprv príde a chce ma nahrádit a potom si začne s Joem ? Tak toto teda nie! Ved tá uvidí ked sem príde. Allison vybehla a vtom ju zastavila Paris !
Ježiš čo zase chceš ty ? Nieže ma naštval Joe ale začínaš ešte aj ty ?
Nie ,nie počkaj musím ti niečo povedat . Joe si ta vyhladal preto ,lebo ta chce využit ako každu . Byt na tvojom mieste odídem z tejto agentury kade lahšie ,pretože to nemá cenu . Ja som si tu tiež užila svoje a mám toho tiež ,už plné zuby !Paris celý čas klamala Allison rovno do očí a tej sa z toho do očí hrnuli slzy

Pokračovanie nabuduce!
Návrat nahoru Goto down
Zimča
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 45

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Wed Nov 29, 2006 11:29 am

Doufám, že nabuduce bude co nejdřív... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
k.oallka
Mazák
Mazák

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Wed Nov 29, 2006 12:06 pm

aaa supr...krása cheers
Návrat nahoru Goto down
Bublinka
Rozkoukává se
Rozkoukává se

Registration date : 09. 10. 06

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Thu Nov 30, 2006 8:15 am

hustýýýýýýý
Návrat nahoru Goto down
Agnes
Rozkoukává se
Rozkoukává se

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Fri Dec 01, 2006 9:00 am

Moc pěkné.... lol!
Návrat nahoru Goto down
k.oallka
Mazák
Mazák

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Sat Dec 02, 2006 3:02 am

jen by mě zajímalo kde je její matka jestli pořád na ulici či ne
cyclops
Návrat nahoru Goto down
Jakub

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Sat Dec 02, 2006 3:03 am

No to uvidíte v 6 časti Smile
Návrat nahoru Goto down
k.oallka
Mazák
Mazák

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Sat Dec 02, 2006 3:04 am

Jakub napsal:
No to uvidíte v dalšiej časti Smile
tak to vse těsíím
Návrat nahoru Goto down
Jakub

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Sat Dec 02, 2006 3:05 am

5.čast - Merry Christmas

Bol Štedrý večer a tak sa Allison a Anna rozhodli prijat Joeho pozvanie.
- Tak a sme tu!Ty brdo ale riadna zima ale tu je dáko teplo naštastie nám tá stará pani odložila kabáty. Ja len dufam ,že to skutočne bola šatniarka inak by som prišla o doklady a kabelu odvetila Anna!
-Preboha Anna odpust si tieto poznámky !Ved tá stará pani sotva dýchala nieto aby kradla cudzie veci !!
-Ved dobre dobre ale istota je gulomet !

Baby zaklopali na dvere a po chvíli im otvoril Joe ,ktorý ich už čakal!
-No tak vitajte v mojom hniezdočku baby.Zatial si sadnite do obývačky ešte musím objednat večeru no ved čo ked ja varit neviem!
-Ok ale nieže nám uletíš z hniezdočka ty holubok !

Baby sa usadili a hned začali preberat Joeho!
-No čo povieš na Joeho Allison ? Vyzvedala Anna!
-Ja neviem čo k nemu cítim síce je pravda že je zlatý ale sklamal ma vtedy ked ma pobozkal na silu !
-No počkaj!On ta pobozkal?A to mi vravíš iba teraz ? No ty máš štastie !
-No áno, bolo to príjemne ale prekvapilo ma to !

Hned ako sa Joe vrátil usadili sa za stôl ,ktorý mal "akože predstavovat vianočný stôl!
-Tak dúfam,že sa vám večera bude páčit i ked sa musím ospravelnit ,pretože objednávka mešká a ja mám len perníky ,ktoré mi napiekla suseda ale neviem zdaju sa mi dáke slané !
-No tak ja radšej zomriem od hladu ako zjest perníky lebo držím dietu a tolko kalorií by som spalovala vo fitku dva týždne ale v posteli sa to dá spálit rýchlo !!
-Uhmhm Anna dnes je Štedrý večer tak aspon dnes by si sa mohla ukludnit navrhla Allison (ktorá čakala na darček ,ktorý jej slubil Joe!!)

Po večeri navrhol Joe slávnostný prípitok ktorým si chceli uctit tento sviatok a pripit si na dalšie takéto krásne Vianoce!
-Takže v tento večer ,ktorý naplna srdce každeho človeka dobrom a harmoniou by som si chcel pripit na naše štastie a na všetkých tých ,ktorí su sami alebo su na tom podobne ako prednedávnom Allison !!
-To si povedal pekne ,až sa mi hrnu slzy do očí .Ešte nikdy som neoslavovala Vianoce tobôž nie s priatelmi !Tak na zdravie!!

Štrnk,štrnk doznievali zvuky pohárov! Allison a Joe medzi sebou ticho debatovali zatial čo Anna si pripila na Vianoce trošku viackrát a to jej udrelo do hlavy :
-Všetkým štastné a veselé hik a aby mali kopu sexu hik !
-Ježiš Anna prestan všetci ta počuju pozri tam je veža radšej si ju pusti a lahni si na gauč ,zakričala Allison!
Anna pustila vežu ale namiesto toho aby si lahla začala tancovat ako zmyslov zbavená !Joemu a Allison neostávalo nič iné ako pridat sa k Anne ved na Vianoce sa treba zabávat !!

Naneštastie to Annin žaludok nevydržal a chemická reakcia ,ktorá sa diala v Anninom tele ju donutila doplazit sa na WC!Zatvorila dvere a čo sa dialo dalej si domyslite!
-Anna si v poriadku ?
-V ab- v -absolutnom poriadku som moja neboj sa nič to prejde!
-Vieš čo? Radšej idem za tebou kričala cez dvere Alli !

Bože mne je tak zle !Som prvýkrát opitá ale ked na tom víne bolo napísané 9,5% a to je ako slabšie pivečko tak čo mám taku slabu vydrž ?
-Allison nemala slov na Annine správanie a tak sa len zasmiala a odvrkla :
-No tak to si prvý opitý človek ,ktorý svoju opitost vníma a pod somnou niekde tu bude mat Joe určite spalnu !

Anna otvorila dvere do spálne a vtom cez ne preletela ako hurikán Katrina Allison ,ktorá uvidela v posteli ležat Paris !
-To čo má toto znamenat ,čo tu ty do pekla robíš ?
-A vy dve tu čo robíte spytovala sa Paris ,ktorú prebudila hlasná hudba
-Jasné ja už všetko chápem, najprv si nás pozve Joe k sebe na večeru ,aby som ta uvidela v posteli ? A teraz mám akože žiarlit ,alebo čo?Fakt krásny darček od Joeho!

Pokračovanie nabuduce !!
Návrat nahoru Goto down
k.oallka
Mazák
Mazák

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Sat Dec 02, 2006 3:11 am

zvrhlíík,ale krásny díl a hlavne se tesím až se dozvím co se stalo s matkou jse nedočkasváá
Návrat nahoru Goto down
Agnes
Rozkoukává se
Rozkoukává se

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Sat Dec 02, 2006 3:53 am

Na mámu se taky těším... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Jakub

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Sat Dec 02, 2006 10:42 am

6.čast - Velké gesto

Allison dobehla za Joem celá naparená a začala kričat!
-Čo má zase toto znamenat? Mám,už toho plné zuby. Najprv to začne Paris a potom ju nájdem v tvojej posteli ? A to je akože ten darček ,čo si mi slubil? Tak dakujem krajší darček som nemohla dostat.
-Ale prestan vyvádzat ! Ty si to zle pochopila vôbec to nieje tak ako si myslíš !
-Nie tak ako to je ? Ja ju nájdem v posteli a čo tam robila? Vletela cez okno a zaspala,či ako ? A nejdem sa tu s tebou zabávat pod Anna ideme.

Baby vyšli von a začali preberat to čo sa stalo ?
-Preboha ako si to mám vysvetlit? Je to strašne tažké raz ma poteší a potom sa to všetko pokazí ,prečo to tak musí byt?
-Allison netráp sa tým uvidíš ,že sa to opät vyrieší a budeš opät štastná a ,už si dostala vyplatu?
-Hej,hej dostala a hned s nimi idem za mamou aby si kupila lieky ved ich potrebuje tak ja idem Anna maj sa moja!

Allison prišla pred jej starý domov kde sa snažila nájst mamu !
-Mami si tu ? Mami? Hm ,asi niekde odišla tak si tu na ňu počkám.
Ako tak čas letel a Allison čakala Nina stále nechodila ! Tak sa začala Allison strachovat ale vtom prešiel okolo Joe,ktorý išiel do firmy!
-Allison ? A ty tu preboha ,čo robíš ? Dufam že sa nevraciaš na ulicu !
-Nie len hladám svoju mamu ,nevidel si ju ?
-No nie ved som bol s tebou ale ak chceš pôjdem ju s tebou pohladat samozrejme ak chceš !

Ako tak išli hustým snehom cez mesto Allison povedala Joemu:
-Ale ved tadeto sa nejde do firmy kam ma to preboha vedieš? Alebo ma čaká další "krásny" darček?
-Ved uvidíš ,a prosím ta s tou Paris sa netráp!My sme včera večer preberali zmluvy na novu kolekciu a Paris prišlo nevolno tak zaspala v posteli !
-Ah tak v posteli a to ti mám uverit ?Ale nechaj tak vyrieši sa to neskôr teraz chcem vediet kde to sme a prečo!
-Tak pod dalej a uvidíš kde sme a dôvod sa dozvieš dnu dufam,že ta poteší odvetil Joe!

Obidvaja vstupili dnu a vtom Allison zazrela Annu a Ninu ako ju čakaju !
-Preboha a vy tu čo robíte? Čo má toto všetko znamenat?
-Takže Allison toto je tvoj darček ! No ako vidíš daroval som ti domček!Teda nie ja ale skôr agentura ,ktorá nám poskytla pôžičku a ozvali sa aj sponzori ,ktorý ta podporuju !
-Ježiš ja neverím !Vy ste blázni !Tak teraz ste mi vyrazili dych!

-No dobre ,dobre toto treba oslávit tak pozor lebo ide bombová show zakričala Anna !
-Ja ,ja vám dakujem ! Strašne vás lubim!A mama ty si prečo nič nepovedala?
-Moja prekvapenia sa musia udržiavat v tajnosti!
-Ach mami pod ku mne ,tak si ma vystrašila ty výletníčka !

Pokračovanie nabuduce !!
Návrat nahoru Goto down
k.oallka
Mazák
Mazák

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Sat Dec 02, 2006 12:18 pm

jéé on je tak milý....juuu ale stejne udelan ecooskliveho..
kráásny dil cheers
Návrat nahoru Goto down
Agnes
Rozkoukává se
Rozkoukává se

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Sun Dec 03, 2006 2:00 am

Moc hezké, abych se přiznala: Čekala jsem, že umře....
Návrat nahoru Goto down
k.oallka
Mazák
Mazák

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Sun Dec 03, 2006 12:03 pm

Agnes napsal:
to já zase ne-e cekala jsme že si koupej obe byt lol!
Návrat nahoru Goto down
Agnes
Rozkoukává se
Rozkoukává se

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Mon Dec 04, 2006 3:28 am

k.oallka napsal:
Agnes napsal:
to já zase ne-e cekala jsme že si koupej obe byt lol!

Jsem moc zvyklá na drastické věci lol!
Návrat nahoru Goto down
Jakub

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Fri Dec 08, 2006 12:14 pm

7.čast - Nezvratný osud

Po dvoch mesiacoch !!

Ako tak čas letel Allison s Ninou si žili štastne v svojom malom domčeku ,ktorý si zariadili podla vlastných predstáv !Vždy bol lepší a krajší ako diera s dekou na ulici v ktorej žili predtým. Prišlo leto a Allison sa ponuky na fotenie len tak hrnuli ! V jeden z týchto dní sa tak aj stalo ! Allison a Nina sa rozprávali o tom ako sa cítia a vtom zazvonil telefon!
-Prosím!Kto volá?Tu Allison!
-Ahoj Allison !To som ja Joe! Tak ako sa máš ?Prosím ta za pár minut prídem po teba jeden náš sponzor nám ponúkol možnost natočit reklamu !Tak sa maj a počkaj ma!
-Ok tak čakám ale ponáhlaj sa prosím ta!

Allison sa ani nenazdala a ,už na nu trubil z auta Joe ,ktorý ju musel zobrat do tenečnej školy svojho brata !Allison si zobrala tašku, dobehla k autu a spolu odišli za bratom !Prišli pred akúsi staru budovu ,ktorú Joe dobre poznal ,pretože sa tam od mala s bratom hrávali ! Zaklopali na dvere a vstupili do sály kde ich,už čakal Thomas!
-No čawko bratru ! Tak tu som ti priniesol Allison,našu hviezdu,prosím ta už zajtra musím vediet ,či vie Allison tancovat!
-Samozrejme môžme hned začat ale ako vidím toto dievča je aj do voza aj do koča!

Joe odišiel ako vždy do firmy a Thomas s Allison začali skušat !
-Takže teraz pustím rôzne typy hudby a ty snaž na ne zatancovat aby som vedel,či sa hodíš do tej reklamy !
Allison začala tancovat a vtom vošla do sály Paris ,ktoru nikto nečakal !
-Tak som tu aby som všetkým ukázala ,že ja jediná mám na tu reklamu !
-No skvele ,už len ty si tu chýbala ,a nebud smiešna ! Jedine sa strápniš a s tvojim neohybným telom si nedokážeš ani poškrabat chrbat moja!

Baby začali tancovat teda aspon Allison sa o to snažila ale Paris sa len snažila byt lepšia ako Allison a predvádzat sa pred Thomasom ,ktorý sa teda o trošku nemotornú Paris nezaujímal ! Jeho očarili krásne a ladné pohyby Allison ,ktorá tancovala ako profesionálka !Ved ked bola malá mama ju učila základy tancovania a veru naučila sa toho vela !
-Výborne dámy výborne ,a teraz aby ste sa schladili ,pozývam vás na môj špeciálny drink !
-"Už sa tešíme pán časník" zažartovala Allison!

Paris opät pridala uhlia do pece a opät začala intrigovat !
-No tak čo ? Už si sa rozhodla ,či odídeš z firmy? Ja áno a preto som prišla k Joemu a povedala mu,že odchádzam ale on ma len nasilu pobozkal a tak sme zažili vášnivu noc ! Predsa si to po tých rokoch zaslužim ! Ako Paris dalej klamala Allison z tých klamstiev išla puknut hlava a tak na nu vyskočila !
-Ano! Joe sa výborne bozkáva ! Je velmi vášnivý ,a romantický večera s ním bola krásna !
Allison zrazu zazvonil mobil a vnom začula hlas mamy !
-Halo kto je tam? Si to ty mami ?
-Dcérka prosím ta príd domov je mi velmi zle !
-Preboha mami ,čo ti je? Už idem domov !
Allison prešiel mráz po chrbte v šoku vyskočila zo stoličky a bežala za Thomasom !
-Prosím ta ,moja mama asi zabudla užit lieky ,je sama doma a prišlo jej nevolno ! Musím íst ihned domov odviezol by si ma?
-Čože ? Ale iste ,to je samozrejme ! Ponáhlajme sa aby sa tvojej mame niečo nestalo !

POKRACOVANIE NABUDUCE !!
Návrat nahoru Goto down
.::Lizzie::.
Rozkoukává se
Rozkoukává se

Poeet p?íspivku : 130
Registration date : 27. 09. 06

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   Fri Dec 08, 2006 12:27 pm

Chudak maminka..... Co se ji asi stalo?.............

Ale ten pribeh je uzasny, myslim, ze bys ho mel dat na zelene forum.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka   

Návrat nahoru Goto down

Dievča z ulice alebo našla sa supermodelka
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Sims 2 a vše kolem datadisků :: The sims2-ostatní :: Vaše drásatelská dílka!-
Přejdi na: