The Sims 2 a vše kolem datadisků

Forum The Sims 2 a vše kolem datadisků ! Tá najlepšia zábava :)

PříjemPortálFAQHledatRegistraceSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení

Share | 

Syberia 1 a 2

Goto down 
AutorZpráva
Micinka01
Micka
Micka

Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 17. 09. 06

PříspěvekPředmět: Syberia 1 a 2   Mon Sep 25, 2006 9:54 am

Nevím jestli to znáte ale opravdu doporučuju, skvělá hrá která potrápí váš mozek Twisted Evil

Syberia, země mamutů, mýtický ostrov. cílem hry je najít právě tento ostrov a spatřit mamuty.

Jedná se o hru typu "Kvest", hlavní postavou je mladá právnička z New Yorku Kate Uoker která se svým přítelem, starým vynálezcem Hansem a robotem Oskarem přijíždí do městečka Romasbourg v Sibiři. Hans onemocní a Kate musí najít lék. Po splnění všeho nutného v Romansbourgu se dostáváte do kláštera nad tímto městečkem, kde se Hanse ujmou mniši. Bohužel ale jsou tak trochu fanatici a nevěří v Hnasovo uzdravení. Musíte si tedy poradit sami a dostat se z kláštera dřív, než Hanse zabijí. Poté se vlakem dostáváte do Sibiřského lesa, odtud pak po splění všeho nutného do Yukolské vesnice, a odtud už do Syberie, země mamutů kde ale ještě musíte zařídit pár věcí než hra zkončí.

Toto byl opravdu hoooodně stručný popis, více si najděte na internetu. Každopádně doporučuju si sehnat, úžasná hra, dávám jí všech 100%

Jinak jedničku mám taky, ale ještě jsem se k ní nedostala, ale dvojka začíná tam kde končí jednička, takže to na sebe navazuje, ale není nutné hrát nejdřív první díl abyste mohli hrát druhý, klidně to můžete otočit
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
vav.ran

Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 28. 09. 06

PříspěvekPředmět: Re: Syberia 1 a 2   Sat Oct 07, 2006 12:10 pm

Já tuhle hru zbožňuju, ale musím říct, že se mi líbila víc jednička. Nějak nemám ráda zimu, takže hřejivý podzim ve Francii je ideál Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Syberia 1 a 2
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Sims 2 a vše kolem datadisků :: Ostatní :: Hry které hrajete!!-
Přejdi na: