The Sims 2 a vše kolem datadisků

Forum The Sims 2 a vše kolem datadisků ! Tá najlepšia zábava :)

PříjemPortálFAQHledatRegistraceSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení

Share | 

Kdo jsemm to přece všichni víme!!

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
peettrraa
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Registration date : 14. 09. 06

PříspěvekPředmět: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Thu Sep 14, 2006 12:34 pm

Já jsem Petra a je mi 12let chodím na základku Very Happy .
Baví mě vše kromě Hudebky a Zemáku.
Dál na sebe prásknu: Skupinu(né krevní Mad )Gorillaz cat
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://peettrraa.lolforum.net
kissprdelka
Kissprdelka
Kissprdelka

Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 16. 09. 06

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Sat Sep 16, 2006 4:41 pm

Já jsem Radka a je mi 15 let. Teďkom jsem nastoupila na obchodku a už se mi chce zpátky na základku Jsem ze severu moravy a docela mě štve že na obchodce není HV protože jsem chtěla jít na konzervatoř (mamina mě nechtěla pustit na intr tak jsem to ani nezkoušela). Miluju Petra geek , Jarka alien a Johnnyho Deppa. king Prváě teď je nevím kolik hodin a tak se loučím a jdu psinkat Sleep
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Angelka
Adminka
Adminka

Poeet p?íspivku : 212

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Sun Sep 17, 2006 4:30 am

Tak já jse jmenuji Daniela a chodím na základku do 8.třídy
Mám ráda kreslení,celkem mě baví házená a mám ráda zvířata a s toho nejvíce psy
Jo a je mi 14 Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.angelka.wz.cz
Micinka01
Micka
Micka

Poeet p?íspivku : 111
Registration date : 17. 09. 06

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Sun Sep 17, 2006 5:45 am

Nazdar tak jsem se vetřela i sem, doufám že máte radost a když ne tak si škubněte kolenem Twisted Evil
myslím že mě všichni znáte ze zeleného fóra ale kdyby ne tak na mých stránkách se o mě můžete dozvědět víc ( http://www.micinka.estranky.cz/ )
Návrat nahoru Goto down
SaMarBe
SaMarBe
SaMarBe

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 18. 09. 06

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Mon Sep 18, 2006 3:19 am

Tak já jsem Lenka, je mi patnáct a chodím na GJW Prostějov, už patým rokem. Ráda píšu, kreslím, mám ráda různou hudbu, Ralpha Fiennese, Johnyho Deppa, Rachle Weisz a StarGate SG-1, ze skupin Lifehouse a potom tak různě, naprosto nesnáším Orlando Blooma, TH a podobně. Wink
Návrat nahoru Goto down
H4N5
Ďábel
Ďábel

Poeet p?íspivku : 81

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Mon Sep 18, 2006 8:44 am

zdárek..sem honza z Liberce..je mi 16..chodim na SPŠSE Liberec už druhym rokem..hraju zavodne volejbal 6 let afro a jinak sem este big fanousek basketballu a Vince Cartra asi vše....
Návrat nahoru Goto down
Majkyn

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 20. 09. 06

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Wed Sep 20, 2006 10:22 am

Já jsem Majkyn, je mi 13 let, 2 měsíce a 20 dní.
(ne)Pravidelně navštěvuji podivný ústavjménem Gymnázium Dr. Josefa Pekaře v Mladé Boleslavi, konkrétně 3.O

zbytek zůstane prozatím utajen Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://spore.kx.cz
peettrraa
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Wed Sep 20, 2006 10:36 am

Majkyn napsal:
Já jsem Majkyn, je mi 13 let, 2 měsíce a 20 dní.
(ne)Pravidelně navštěvuji podivný ústavjménem Gymnázium Dr. Josefa Pekaře v Mladé Boleslavi, konkrétně 3.O

zbytek zůstane prozatím utajen Twisted Evil

Kdy bude pokračování tvého tajemství??? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://peettrraa.lolforum.net
Majkyn

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 20. 09. 06

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Wed Sep 20, 2006 10:57 am

Až budu mít náladu na slohovky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://spore.kx.cz
Micinka01
Micka
Micka

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Sat Sep 30, 2006 7:51 am

Tak jsem se rozhodla že vás nebudu hloupě odkazovat na pitomý stránky a napíšu to sem...takže se pohodlně usaďte, dejte si nožky do lavoru s telou vodou a vemte si k ruce popcorn, brambůrky, colu, protože to bude dlooooouhý Twisted Evil

Takže, vím že se obvykle začíná jménem ale to zatím zůstane utajeno. Říkejme tedy slečna X Laughing Narodila jsem se 4.10 1992 ve středu? v Moskvě (pro jedince v zeměpise slabší: takovýto veeeliký město do kterého se dá narvat celé obyvatelstvo ČR) a podle mých kalkulací mi vychází že mi za chvilku bude čtrnáct.

Již devět let se se střídavými úspěchy vzdělávám v jistých prapodivných institucích kterým se říká škola. Čtvrtým rokem se snažím víceméně pravidelně docházet na jisté Gymnázium Ústavní 400, Praha 8. Chodím do 2.C na šestiletou sekci což se rovná devítce. Bohužel se na mě značně podepsalo jisté zařízení které stojí doslova pár kroků od naší školy. Tímto není nic jiného než Bohnický ústav pro choromyslné. Z toho vyplývá že celá naše škola je poněkud, ehm, neobvyklá co se týče jak studentů tak profesorů a naší ctěné (haha) paní ředitelky která bůhví odkud bere peníze tu na nové počítače, tu na nové lavice, na nové profesory...původ těchto financí je nám záhadou, ovšem já mám soukromou teorii o propojení naší ředitelky s italskou mafií a podezírám ji z vytunelování několika firem, ale pšššt!
Naše třída je velmi.....zvláštní. ( No tak dobře, ve skutečnosti jsme třída úchlů, viz videa)

Co dál? Jsem taktéž osoba neuvěřitelně talentovaná co se týče disciplín typu gaučing, seding, ležing.....tudíž jsem nehorááááázně líná. Ovladám několik jazyků, umím rusky, česky (jaké překvapení) a domluvím se anglicky, německy a italsky. No a pak jsou tu speciální jazyky typu nadávky, hodně sprosté nadávky.....

Prohlédnout si můj ctěný obličej máte možnost na fotkách zde na fóru. Pro lenochy se tedy ještě popíšu:
Na mé poněkud duté hlavě mi roste kštice bujných (ehm, no tak ne no) vlasů barvy neidentifikovatelné, matinka ovšem tvrdí že jsem "rusovláska..." každopádně mi ladí k mým taktéž nejasně zbarveným očím....no, představte si jak to vypadá když spatláte příliš moc temper dohromady, vyleze z toho taková hnusná hnědozelená barva...tak nějak si představte moje oči
Bohužel jsem nebyla podarována nějakou extra výškou, měřím asi 156-157cm, číslo bot mám 38, velikost podprsenky se mění podle toho jak je tento kousek prádla ušitý (75A nebo 75B), krevní skupinu A a Rh faktor vám nepovím protože ho sama nevím. (sakra, už začínám rýmovat Cool )

Co se týče světa houdebně-filmově-mediálního, nenávidím TH, Blog 27 a podobné rádoby hvězdičky, miluju Eminema, taky můžu BEP. Z filmů mě baví animáče typu Madagaskar, Shrek, Doba Ledová atd. nebo střelenosti jako Scary Movie, Žhavé výstřely atd, a taky se mi líbíl Vřískot Twisted Evil (jsem sadař já vim Cool )

Oblečení - nevezmu si na sebe nic přiléhavého protže si v tom připadám jako ve svěrací kazajce. Naopak volná trička, kalhoty a mikiny, joo, to je něco pro mě

Baví mě grafika, focení, občas něco nakreslím bo napíšu nějakou pitomost, hltám cokoliv od Radka Johna (Memento ) a nesnáším holčičí románky typu Alice a......

Tak, to by snad mohlo stačit, kdyžtak se zeptejte Laughing
Návrat nahoru Goto down
Princess
Naše Princess
Naše Princess

Poeet p?íspivku : 179

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Sat Sep 30, 2006 7:58 am

Zajímavé a legrační zároveň (hvězdná kombinace)
Jinak to s tou Moskvou si myslela vážně? Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth
Rozkoukává se
Rozkoukává se

Poeet p?íspivku : 119
Registration date : 23. 09. 06

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Sat Sep 30, 2006 8:00 am

H4N5 napsal:
zdárek..sem honza z Liberce..je mi 16..chodim na SPŠSE Liberec už druhym rokem..hraju zavodne volejbal 6 let afro a jinak sem este big fanousek basketballu a Vince Cartra asi vše....

HeHe, taky Liberečák? Ten svět je malej...
Takže... já jsem Eliška(dále jen Elizabeth) ze severních Čech, ano z Liberce Very Happy . Jsem takovej malej prcek narozenej ve znamení Berena roku 1994 v porodnici Smile.
Ehm, Chodím do sportovní školy ZŠ Dobiášiva a nuceně dělám Atletiku, zatím to přežívám rabbit .
Co se života týče; Mám jednoho staršího bratra(15) a rodiče(překvapivě). Nuže, z pravdou se musí ven, já nebydlím přímo v Liberci, ale 10 kroků za Libercem... Bydlím ve stráži, to je taková zadel, vesnice... Jako já bydlim naštěstí hned na kraji(jak je výše uvedeno), takže to tu ještě jakš takš vypadá k světu, ale je tu jen jeden krám na celou vesnici lol! . Jinak všichni choděj nakupovat do Kaufu a Lidlu! Ale ty jsou asi 300 metrů od stráže lol!
BTW dost keců. Pokračujem
Poslouchám snad všechno kromě hip-hopu a podobnejch... ehm... Very Happy
Takže stručně o mně: Jsem takový malý harantě co nic neumí, nic neví a nikde nebylo Smile
Návrat nahoru Goto down
Princess
Naše Princess
Naše Princess

Poeet p?íspivku : 179

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Sat Sep 30, 2006 8:03 am

Vypadáto, že jste se tu všichni dali na slohovky.....
Taky možná něco "vytvořím" Twisted Evil
Pokus se mi bude chtít
Návrat nahoru Goto down
Micinka01
Micka
Micka

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Sat Sep 30, 2006 8:04 am

Princess napsal:
Zajímavé a legrační zároveň (hvězdná kombinace)
Jinak to s tou Moskvou si myslela vážně? Twisted Evil

ano, smrtelně vážně Wink
Návrat nahoru Goto down
Kateline
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 39

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Mon Oct 02, 2006 9:44 am

Takže,já jsem nějaká Katka.Je mi 12(přesný údaj mého narození je 13.8. 1994).Jsem narozená v Ptaze,ale dočasně bydlím na jihu Čech.Navštěvuji prapodivné zařízení jménem škola,třída sekunda.Máme ve třídě mentálně zaostalé kluky a často si s holkama říkáme,jestli si náhodou nespletli barák,páč kousek od nás je dům svaté Anežky,taktéž jak Bohnice pro choromyslné.Máme ale trefu na skvělí učitele,často v hodinách místo písemky se válíme smíchy.Nejlepší je naše němčinářka.S tou je obrovská prča.Z časáků čtu Dívku a někdy si koupím i Bravo.Z mediálního světa mám ráda Pussycat Dolls,Black Eyed Peas,Fergie a Christinu Aguileru.Mám ráda komedie,Scary Movie...atd..Mám v plánu jít buď na pěveckou konzervatoř,páč prý mám talent,anebo na design.4íslo bot 41-42,výška 176 cm.Jsem oplácaná,ale připadám si jak tank křížený se slonem.Tak,toť vše. Smile lol! lol!

Naposledy upravil dne Fri Oct 13, 2006 6:56 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Jakub
Admin+ ještě něco:D

Poeet p?íspivku : 88
Registration date : 30. 09. 06

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Thu Oct 12, 2006 10:52 am

No čiže ,už z nicku Jakub sa dá zistit moje meno Jakub pre kamarátov Kubčo,Bobo !Mám 13 rokov a milujem hudbu,Sims 2,a štýlové oblečenie.Takisto mám rád dobré jedlo (čo aj na mne vidno) a mám rád aj svojich kamošov bez ktorích nevydržím .Som zo Slovenska(vidíte) a milujem tento štát i ked ma fascinuje Japonská a Austrálska kultúra a Americký spôsob života(niekolko týchto krajín som navštívil ) ..Mám jedno zvieratko škrečka Scoobyho a mal som psa dalmatína ale ten bohužial ušiel (miláčik) Dalej zbožnujem filmy ako:Divoké kočky,Harry Potter potom rád čítam bulvár ( Smile ) a čo také ešte ahááá ešte mám rád spánok (sny) a forao Sims 2 priam milujem Very Happy Tot vše o mne ! Jakub
Návrat nahoru Goto down
peettrraa
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Thu Oct 12, 2006 10:59 am

Tý jo vyčerpávající akorát si zapomněl že máš spousta českých kamarádů Very Happy

BLD
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 29. 01. 07

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Mon Jan 29, 2007 12:45 pm

ehm , tak moje pravé jméno je Milan a ze všeho nejvíc zbožnuju peníze,umění a neší Elssinu. Wink

No nesnášim neslušný chování,levičíky a nějaký lidi no Rolling Eyes

a nemusim počítačový hry.

Pár dní je mi patnáct a hodlám toho náležitě využít Twisted Evil

Chodim na Církevní gymnázium sv.Voršily v Kutné Hoře a tenhle rok absolvuju ZUŠ

study to je asi všechno + sem někdy hrozně natvrdlej scratch
Návrat nahoru Goto down
.::Lizzie::.
Rozkoukává se
Rozkoukává se

Poeet p?íspivku : 130
Registration date : 27. 09. 06

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Mon Jan 29, 2007 2:28 pm

BLD napsal:
ehm , tak moje pravé jméno je Milan a ze všeho nejvíc zbožnuju peníze,umění a neší Elssinu. Wink

Tak jakto že hraješ Sims?
Návrat nahoru Goto down
BLD
Nováček
Nováček

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 29. 01. 07

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Mon Jan 29, 2007 2:34 pm

.::Lizzie::. napsal:
BLD napsal:

Tak jakto že hraješ Sims?

už ne study
Návrat nahoru Goto down
Rozkoukává se
Rozkoukává se

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Mon Jan 29, 2007 2:58 pm

Takze taky neco prihodim.... Cool

Jmenuju se Alžběta Jsem čerstvá třináctka a od malička jsem bydlela se svou rodinkou v Kunovicích (Zlínský kraj, okres Uherské Hradiště). Můj taťka ale dostal práci ve Skotsku (fuj, jak je tu hnusně), takže jsem musela opustit kamarády, kteří pro mě znamenali všechno (stejně bych se s nimi musela rozloučit, protože jsem měla začat chodit na Gymnázium, konkrétně Gymnázium v Uherském Hradišti, ale pořád bych byla ve stejném měztě, že) a hurá do Spojeného Království. Teďka chodím na Chatelherault Primary a děcka jsou tu fakt super (tímto je zdravím, i když si to asi těžko přečtou tongue ). Ráda zpívám, kreslím a hraju The Sims. Chodím do sboru, jsem ve školním týmu roztleskávaček a hraju na klavír. Mám hnědé vlasy a modro-zelené očka a asi 160cm. Mám bráchu Matěje, který je občas pěkně otravný, a ségru, tedy dvojče Annu (je tu pod nickem Annie). Jsem tak trochu pesimista, ve škole mě baví matika (já vím, hrůůůůůůza Rolling Eyes Very Happy )´, hudebka a výtvarka. Miluju hezké oblečení a doplňky a taky nakupování. Jsem PŘÍŠERNĚ nefotogenická, takže můj obrázek raději nečekejte. Crying or Very sad Tak, to bude asi všechno, jestli si ještě na něco vzpomenu, přidám! Smile
Návrat nahoru Goto down
Andullka
Rozkoukává se
Rozkoukává se

Poeet p?íspivku : 132
Registration date : 18. 11. 06

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Tue Jan 30, 2007 4:12 am

Ja ziju stejne jako moje segra, ale jinak jsem presny opak! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kulík

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 24. 12. 06

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Thu Feb 01, 2007 11:45 am

takže já se jmenuju Kim, je mi 13 a baví mě simící, čtení (psaní počítání rendeer )a keramika...poslední dobou furt sedím u komplu geek
no zajímavost o mě je asi taková, že jsem napůl češka a na půl vietnamka a umím vietnamsky,česky, učím se německy,anglicky a francouzky. mám toho trochu dost takže většinou bývám nervní což špatně snáší moji příbuzní afro

no a pak pro shrnutí náš rodokmen lol!
moje prababička byla napůl maďarka napůl češka její manžel (pradědeček) byl napůl němec a napůl Čech pak se jim narodil syn(můj českej děda) a můj děda má 3 děti jednoho kluka a dvě dcery (tzn.strejda teta a mamka.) strejda si ještě nikoho nevzal takže nic...
teta si vzala poláka a žijou ve švýcarku(ve francouzké oblasti jezdíme tam 2x ročně a proto jsem se začala učit fran.) a maj dvě děti (bratranec a sestřenice) no a ti jsou jsou napůl češi a napůl poláci
a moje mamka si vzala vietnamce maj spolu jenom mě. tzn jsem napůl češka a napůl vietnamka.
ve vietnamu z naší rodiny nikdo není míšenej
trochu složitý, snad se v tom vyznáte geek
Návrat nahoru Goto down
peettrraa
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Thu Feb 01, 2007 12:48 pm

Týjo vy jste všude jak v něměcku tak i tady .... já snad historii ani neznám asi jsem byli jen v Česku Very Happy
Tý jo tolika jazyků se máš Very Happy já zkusím Aj a Fr Very Happy
Jinak tě vítám máš moc hezký jméno Kim Smile)

Rozkoukává se
Rozkoukává se

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   Fri Feb 02, 2007 9:45 am

Kulik mi pripomnela ty jazyky-ja umim cesky a anglicky, domuvim se nemecky a ucim se francouztinu (fuuuuuuuuuuuuuj!)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsemm to přece všichni víme!!   

Návrat nahoru Goto down

Kdo jsemm to přece všichni víme!!
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Sims 2 a vše kolem datadisků :: Ostatní :: Off topic diskuse neboli pokec nadevše!!-
Přejdi na: